Opublikowano Dodaj komentarz

Wierszyki na zaproszenia ślubne zamiast kwiatów

zamiast kwiatów wino

Zaproszenia na ślub stanowią wyjątkowo istotny element uroczystości, jaką jest ślub, a także wesele.

Kluczowym elementem okazują się również teksty na zaproszenia oraz wierszyki i cytaty ślubne, które chcielibyśmy na nich umieścić.

Takich tekstów jest mnóstwo i jest w czym wybierać.

Dawniej na zaproszeniach umieszczano jedynie najważniejsze dane, czyli: imiona i nazwiska pary młodej, imiona i nazwiska zapraszanych gości, datę, godzinę i miejsce ślubu oraz wesela.

Obecnie sprawa tekstów jest nieco bardziej skomplikowana.

Oprócz głównej treści zaproszenia, do wyboru mamy również wierszyki na zaproszenia slubne  zamiast kwiatów, które możemy, ale oczywiście nie musimy zamieścić w zaproszeniu.

A jaka jest przyczyna powstania takich rymowanek?

Bardzo prosta…młode pary mogą poprzez te wierszyki zasugerować gościom co chcieliby otrzymać w dniu wesela zamiast kwiatów.

Pojawiły się ciekawe i oryginalne rozwiązania, na które młodzi bardzo często stawiają.

Dość powszechnym trendem jest teraz rezygnacja z kwiatów, jakie ludzie wręczają parze młodej, na rzecz kuponów lotto, zdrapek, drobnych upominków, książek, win, czy zabawek i słodyczy dla dzieci z domów dziecka.

Jeśli chcemy zachęcić naszych gości do takiego postępowania, trzeba wówczas postawić na właściwie dobrane teksty do zaproszeń…

lub wkładek, które włożymy do ich wnętrza.

Najczęściej wykorzystywanym do tego źródłem jest internet.

W sieci znajdziemy cała gamę tego rodzaju treści i bardzo ciekawych rymowanych wierszyków „zamiast kwiatów”.

Jeszcze inną opcją jest zasugerowanie zapraszanym osobom, że w miejsce prezentów, chcielibyśmy otrzymać pieniądze – co stanowi dla młodych atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ prezent nie zawsze jest trafiony.

Wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę: wierszyki na zaproszenia ślubne zamiast kwiatów i prezentów znajdziemy efektowne propozycje tekstów, które dadzą do zrozumienia naszym gościom, co pragnęlibyśmy otrzymać.

Na przykład okazja wygrania w lotto, choćby małej ilości pieniędzy wydaje się być dużo atrakcyjniejsza i przydatna od kwiatów, które i tak nie będą za długo cieszyć naszych oczu.

A więc w obecnych czasach coraz większa ilość młodych par decyduje się na umieszczenie tego rodzaju wierszyków na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.