Winietki

Winietki na stół weselny, w obecnych czasach, nie są już rzadkością. Podyktowane jest to wygodą naszą, obsługi przyjęcia, a także z całą pewnością zapraszanych gości.
Z pomocą winietek ustrzeżemy się losowego zajmowania miejsc, “gonitwy do stołów”, itp. Zaplanowane posadzenie gości to bardzo istotna sprawa. Dlaczego? Ponieważ zapewnienie naszym gościom komfortu oraz miłego i właściwego towarzystwa, to nasz obowiązek.
W związku z tym, warto się zastanowić “dwa razy”, nad tym gdzie i kogo usadowić. Przecież chcemy, aby nasze wesele było niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięci osób, które w nim uczestniczyły. Oczywiście “niezapomnianym” w pozytywnym tego słowa znaczeniu 🙂 .
Winietki to również element dekoracji sali weselnej. Wybierając wizytówki powinniśmy brać pod uwagę elementy pozostałego wystroju sali i ich kolorystykę, a także motyw przewodni wesela.
W związku z tym przygotowałam dla Państwa szeroki wybór wzorów winietek. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie te jedyne i wymarzone winietki.
Reasumując, dzięki winietkom stół weselny będzie oryginalny i przede wszystkim wzbudzi zachwyt naszych gości. Prawdopodobnie niejeden z nich zabierze “swoją” winietkę na pamiątkę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3