Opublikowano 5 komentarzy

Jak znaleźć wspaniałe miejsce na ślub i wesele?

ślub i wesele

Jak znaleźć to jedyne i niezapomniane miejsce na ślub i wesele

Pierwszym krokiem po podjęciu decyzji o ślubie jest znalezienie sali weselnej, na której będzie odbywała się ślubna zabawa, którą para młoda chce zapamiętać do końca życia.

Aby ślub i wesele były niezapomniane również dla gości i spełniały nasze wszystkie oczekiwania przedstawię kilka dobrych wskazówek, które pomogą nam tego dokonać.

 • Pierwszą ważną rzeczą jest lokalizacja miejsca na wesele.
 • Najlepiej aby było ono położone nie dalej niż kilkadziesiąt kilometrów od miejsca naszego zamieszkania tak, by podróż jak i powrót dla gości nie był długi i meczący.
 • Powinniśmy wybrać lokal, który dysponuje odpowiednią powierzchnią dla interesującej nas liczby osób.
 • Warto również aby dostępny był taras czy też ogród, który umili gościom czas podczas przerwy w zabawie.
 • Jeżeli chcemy by miejsce miało klimat, który nam odpowiada warto zatrudnić dekoratora i florystę ślubnego, który nada każdemu miejscu wymarzony klimat, który będzie także współgrał z charakterem wesela.
 • Jednakże pamiętajmy, by mimo zatrudnienia odpowiednich osób wybrać taki lokal, który będzie spełniał nasze oczekiwania, bo nie z każdego miejsca „idzie” wszystko wyczarować.
 • Powinniśmy sprawdzić także jedzenie i obsługę lokalu tak, by goście byli zadowoleni i najedzeni.
 • Aby to sprawdzić najprościej udać się do wybranego przez nas miejsca na obiad, tak by móc zobaczyć jak posiłki są podawane i oczywiście czy są smaczne.
 • Ostatnim równie ważnym elementem jest sprawdzenie tego na ile właściciel i obsługa lokalu są w stanie przystosować się do naszego wesela oraz czy lokal posiada odpowiednie akcesoria ślubne tak abyśmy my byli najbardziej zadowoleni.

5 komentarzy do “Jak znaleźć wspaniałe miejsce na ślub i wesele?

 1. Prawdziwy przyjaciel wnosi więcej w nasze szczęście niż tysiąć wrogów w nasze nieszczęście. M. von Ebner-Eschenbach.

 2. Doceniam to co robisz i to co piszesz. dziękuję Ci za zangażowanie i wkład w społeczność blogową. Trzymaj tak dalej sukces jest na wyciągniecie ręki 🙂

 3. Cechą talentu jest niemożność pisania na zamówienie… Poza tym to Zgadzam się z Tobą w 100 i popieram zawarte poglądy w soposb pro-subiektywny 🙂 E. Zegadłowicz.

 4. Uważaj, żebyś przez nieuwagę nie stworzył czegoś wiekopomnego i na stałe wpisał się w historię indeksów google 🙂

 5. O to mi właśnie chodziło, dzięki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *